KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 17409362

nr 1740 9362

Pastell

oidentifierad konstnär, Kor. Signerad EH. Bildmått: 23x32, yttermått inklusive ram: 38x45 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 17 november 2025
kl 20:52:49

ABC-flickor (Lisa Larson)